Informacja Administratora

Mistrzostwa SP190 w pływaniu!

6 czerwca w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa SP190 w pływaniu klas 1!
Najlepsze pierwszaki z naszej szkoły oraz zaproszeni uczniowie ze szkół, które przyjeżdżają do nas na zajęcia pływania, stanęli do boju o tytuł najlepiej pływającego pierwszoklasisty!

Dzieci startowały w 2 konkurencjach: 25m na plecach i 25m na piersiach (dokładanka kraulowa z deską).
Jednocześnie klasa sportowa zmierzyła się ze sobą na 25m kraulem i 25m stylem grzbietowym.

Poczynania naszych maluchów z balkonów oglądali i dopingowali ich rodzice, oraz wszyscy trenerzy pływania i p.Dyrektor Marzena Pecyna!

Nie brakowało sportowych emocji, radości zwycięstwa i sporej dawki stresu przed pierwszymi pływackimi startami. Uczniowie zaprezentowali się niesamowicie, dając nadzieje, na kolejne pokolenie pływackich talentów! Jesteśmy dumni ze wszystkich!

Oto wyniki:

25m na plecach dziewcząt:

25m na piersiach dziewcząt:

1miejsce: Emilia Materak 1miejsce: Hania Flakiewicz
2miejsce: Hania Flakiewicz 2miejsce: Emilia Materak
3miejsce: Hania Markowska3miejsce: Nela Mączewska
4miejsce: Zuzanna Pachulska 4miejsce: Maja Michalska
5miejsce: Nela Mączewska5miejsce: Nikola Gos
6miejsce: Agata Klimiuk 6miejsce: Iga Niemiec
25m grzbietem dziewcząt (klasa sportowa):

1miejsce: Kornelia Gnyp1miejsce: Kornelia Gnyp
2miejsce: Anna Kurzawa2miejsce: Anna Kurzawa
3miejsce: Maja Płonka3miejsce: Maja Płonka
4miejsce: Kira Nemchenko 4miejsce: Alicja Kowalska
5miejsce: Maja Gos5miejsce: Lila Stępień
6miejsce: Lilia Stępień6miejsce: Gabriela Drutowska
25m na plecach chłopców:

25m na piersiach chłopców:

1miejsce:  Leonard Jaskóła1miejsce:  Dawid Akhmetshyn
2miejsce: Dawid Akhmetshyn2miejsce: Leonard Jaskóła
3miejsce: Marcel Borowski3miejsce: Marcel Borowski
4miejsce: Mikołaj Pająk4miejsce: Iwo Szymczak
5miejsce: Aleksander Tkaczyk5miejsce: Mikołaj Pająk
6miejsce: Eryk Godawa6miejsce: Kuba Włodarczyk

25m grzbietem chłopców (klasa sportowa):

25m kraulem chłopców (klasa sportowa):

1miejsce: Adam Kołodziejczyk1miejsce: Adam Kołodziejczyk
2miejsce: Fabian Fornal-Bąk2miejsce: Fabian Fornal-Bąk
3miejsce: Antoni Kołodziejczyk3miejsce: Antoni Kołodziejczyk
4miejsce: Filip Harasny4miejsce: Filip Harasny
5miejsce: Leon Jatczak5miejsce: Aleksander Krawczyk
6miejsce: Danill Smyk6miejsce: Leon Jatczak

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem występów wszystkich pierwszoklasistów!
GRATULACJE!

Jednocześnie zapraszamy do naboru do UKS190 rocznik 2016!
Po takich wynikach nie mamy wątpliwości, że rośnie nam pływacki rocznik!

Z tego miejsca dziękujemy Radzie Osiedla Chojny-Dąbrowa za współorganizację całego wydarzenia wraz UKS190 i SP190 oraz Radą Rodziców. To dzięki Państwu nie tylko zwycięzcy, ale wszyscy mali pływacy otrzymali swoje pierwsze medale! Dziękujemy!
Dyplomy dla zwycięzców ufundowała Pani Prezes UKS Dagmara Zielińska.

Do zobaczenia na treningach UKS190!