Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakończenie roku klas 7-8

21 czerwca w tym roku obfitował w naszej szkole, nie w jedno, ani nawet dwa, ale aż trzy zakończenia.
Ostatnim, podsumowującym nie tylko rok szkolny 2023/2024, ale aż 8 lat nauki było zakończenie klas 7-8, w którym ósmoklasiści żegnali się z murami naszej szkole, a siódmoklasiści obiecywali dzielni ich zastępować.

Pani Dyrektor Marzena Pecyna złożyła podziękowania i gratulacje wszystkim uczniom za wszystkie lata wspólnej nauki, radości i łez, podsumowując spędzony czas w murach naszej szkoły. Najlepsi uczniowie zostali wyróżnieni nagrodami za osiągnięcia w nauce i sporcie.

Nie zabrakło podziękowań rodziców i uczniów złożonych w kierunku nauczycieli oraz Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Michała Dulęby.

Uroczystość miała wzruszający charakter, choć nie zabrakło i humorystycznych akcentów przygotowanych przez wychowawczynię klasy 8 - Panią Agnieszkę Sendorek-Bűyűksolak.

Coś się kończy, aby zacząć mogło się coś innego... Jesteśmy pewni, że spotkamy Was, Drodzy Absolwenci, jeszcze nie raz na swojej drodze. Życzymy Wam samych sukcesów i spełnienia marzeń! Udanych Wakacji!

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia skrótu uroczystości, stworzonego dzięki uprzejmości Pana Sławomira Gnypa oraz filmu z newsami o naszych nauczycielach i uczniach!