Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakończenie klas 1-6

21 czerwca nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów i nauczycieli moment uroczystego zakończenie roku szkolnego 2023/2024.
Odświętnie ubrani ruszyliśmy do sali gimnastycznej, aby w radosnej atmosferze po 10 miesiącach wytężonej pracy powitać wakacje.

Uroczystość rozpoczęła p. Dyrektor Marzena Pecyna, witając wszystkich gości i podkreślając jak owocny był mijający rok szkolny, dziękując nauczycielom za ich zaangażowanie oraz uczniom za wysiłek włożony w naukę i ich osiągnięcia. Wyrazy uznania skierowano również do rodziców za wsparcie swoich dzieci oraz współpracę ze szkołą.

Szczególne podziękowania popłynęły do Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Michała Dulęby, który w tym roku zakończył swoją kadencję. Dzieci, p.Dyrektor oraz Prezydium RR wręczyli Panu Michałowi Szkolny Order Uśmiechu przygotowany przez uczniów klas 1-3 oraz nagrodę za wieloletnią współpracę i wkład w rozwój SP190. Z tego miejsca jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

Następnie wszyscy uczniowie klas 1-3 otrzymali nagrody książkowe dofinansowane przez Radę Rodziców, tak samo jak najlepsi uczniowie klas 4-6 za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Nie zabrakło również wyróżnień naukowych i sportowych, za szczególne osiągnięcia naszych uczniów. 

Niewątpliwie był to rok pełen wyzwań, w którym staraliśmy się cieszyć każdym - małym i dużym - sukcesem, doceniać, że możemy być częścią piszącej się historii SP190. A teraz przyszedł czas na odpoczynek, chwilę oddechu i wakacyjne wojaże. Nabierzmy sił przed kolejnymi wyzwaniami, które czekają nas w nowym roku szkolnym.

Życzymy wszystkim bezpiecznych, radosnych wakacji, pełnych szalonych przygód!
Do zobaczenia już we wrześniu!

Wszystkie zdjęcia z wręczenia nagród znajdą Państwo pod linkiem: zdjęcia klas 1-6

Zapraszamy również do obejrzenia filmów z obu uroczystości.