Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Festyn rodzinny SP190 - wspominamy!

Dokładnie tydzień temu, w środę 5 czerwca, odbył się w naszej szkole Festyn Rodzinny pod hasłem "Planeta, czyli nasz dom".

Rodzice, nauczyciele i uczniowie stanęli ramie w ramie przygotowując tematyczne stoiska, występy i radośnie świętując ten niezwykły dzień!
Pokazy taneczne, wokalne, finaliści szkolnego Mam Talent, finał Turnieju Piłki Nożnej, rzuty do kosza, a nawet występy cheerliderek i pokaz mody ekologicznej! Nie było wiadomo gdzie stanąć, aby objąć wszystko wzrokiem i przypadkiem niczego nie przegapić!
Każdy mógł wykonać swoją ekotorbę lub las w słoiku, zawiesić na szyi własnoręcznie stworzony naszyjnik lub zamienić się w tygrysa bądź motyla na stoisku z malowaniem twarzy. Jak zawsze najbardziej oblegana była loteria fantowa, co wcale nas nie dziwi, zwarzywszy na fakt, że każdy zakupiony los brał później udział w losowaniu nagród głównych!

Jak co roku, odwiedziła nas straż pożarna, a Animal Patrol zadbał o naszą edukację na temat pomocy czworonogom.

Zabawy dostarczał obowiązkowy dmuchany zamek, który w tym roku przemienił się w piłki giganty oraz roboty Photon, które dzielnie programowały naszą planetę!

O dobre samopoczucie wszystkich uczestników zadbał nasz kucharz p.Michał Piotrowicz i niezwykli rodzice, którzy zapewnili mnóstwo słodkości, fasolkę po bretońsku, kiełbaski z grilla i wiele innych smakowitości, których nie mogliśmy nie spróbować! Prawdziwą furorę robiła również orzeźwiająca lemoniada!

Jednak bez dwóch zdań największą atrakcją okazała się licytacja! A w tym roku do wylicytowania były nie lada nagrody, m.in. piłki z podpisami zawodników ŁKS-u i Widzewa. Musimy przyznać, że nas samych zaskoczyło prawdziwe zacięcie niektórych licytujących i ostateczna hojność! DZIĘKUJEMY!

Nie mniej jednak największe podziękowania kierujemy do WSZYSTKICH RODZICÓW, którzy zaangażowali się w stworzenie tego wydarzenia! Bez Państwa nie byłoby to możliwe! Szczególne podziękowania składamy do przedstawicieli Rady Rodziców! 

Parafrazując słowa piosenki, która chyba stała się hymnem tego roku w naszej szkole... DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE!

Przekazujemy również specjalne podziękowania od Rady Rodziców: